Į pradžią

Sveika vaikystė ir žuvų taukai

acidolac_meskiukas.jpg

Naujas lavinamasis darželis Kaune

banner1_jovita.jpg

elgon-refibra.png 

figurela-logo.gif

   fotobalionelis-nuotr-visam-.jpg
 
ikimpokyklinis.jpg
Anonsas

          

Kodėl verta prenumeruoti būtent „Mamos žurnalą“

           

 

 

 

Naujas numeris!

Ieškokite prekybos vietose nuo balandžio 26 dienos  

 virselis_2014-05_geras.jpg

    

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Šiame numeryje skaitykite: 

 

 

vaikai.jpg
     

Mūsų auksiniai vaikai

Tos, kurios be jokių pastangų prisišaukia gandrus, greičiausiai nė neįsivaizduoja, kokia tai laimė. Kai kuriems už galimybę tapti tėvais tenka mokėti didelę kainą. Ne tik pinigais, bet ir jausmais. Savo istoriją sutiko papasakoti mama Gintarė.

mazakraujyste.jpg
           

Nors valgo, bet baltas

Tęsiame aktualią temą apie vaikų mažakraujystę.
Kalbamės su vaikų hematologe dr. Lina Rageliene. Docentė dirba Vaikų ligoninės onkohematologijos skyriuje Santariškių klinikose ir kasdien bendrauja su šeimomis, kurių vaikams nustatoma geležies stokos mažakraujystė.

nusidegino.jpg

 Lemtingas puodelis arbatos

Rašyti apie nelaimes nesmagu, bet medikai sako – būtina, nes po straipsnių apie svetimas bėdas tėvai tampa budresni. Skaitykite jaunos mamos pasakojimą, kaip arbata nusiplikė 1,5 metų dukrytė.

 

portugalija.jpg

Lietuviška ir portugališka mozaika


„Paradoksalu, kad skrisdamos į Lisaboną su draugėmis svajojome apie savo būsimus gyvenimo vyrus, ir aš buvau beveik vienintelė, kategoriškai nusiteikusi prieš vyrą užsienietį. Bet juk širdis žino savo atsakymus, o likimas –savus gyvenimo vingius“, – taip istoriją apie savo šeimą pradeda Ieva de Sousa. 
Lietuvės Ievos ir portugalo Rafaelio šeima augina metukų sūnelį Emilį.  

tiesos.jpg

 Senų knygų klasta

Medicininės žinios keičiasi labai greitai, todėl skaitytojoms visada patariame – nepasikliaukite žiniomis iš interneto, kurios gali būti įkeltos ir prieš 10 metų. 
 

           talentas.jpg

Namuose – talentas!

Koks vaikas yra gabus? Kam vaikas gabus? Ar apskritai mano vaikas gabus? Ar jo iškirtinės savybės pradings, jei laiku jų nepastebėsiu ir nenukreipsiu reikiama linkme?
Gabių vaikų atpažinimo keliu mus palydės Nacionalinės M. K. Čiurlionio menų mokyklos choreografė ir sceninės praktikos vadovė Giedrė Zaščižinskaitė, kuri kasmet prisideda prie menui gabių vaikų paieškos ir atrankos visoje Lietuvoje.

vaiku-ir-tevu-dr.jpg

Kaip susidraugauti su vaiku

Šilti santykiai su vaikais – visų tėvų siekiamybė. Ar ateityje smagiai sėdėsime prie kūčių stalo su vaikų šeimomis, ar mielai kelsime ragelį, kai skambins sūnus ar dukra, o ar pakels ragelį, kai mes skambinsime jiems? Viskas mūsų rankose.

 

       zindo.jpg

Kaip maitinti neišnešiotuką

Neišnešiotais naujagimiais vadinami gerokai prieš numatytą datą – iki 37 nėštumo savaitės – gimę kūdikiai. Jų amžius įprastai skaičiuojamas nuo gyvybės užsimezgimo (sutarta, jog nuo pirmosios paskutiniųjų normalių mėnesinių dienos) gimdoje išgyventomis savaitėmis, pridedant ir laiką po gimimo. Tai vadinama gestaciniu amžiumi.

kontroliere.jpg

Nuskriaustų vaikų advokatė

Lietuvos Respublikos Vaiko teisių apsaugos kontrolierė Edita Žiobienė augina 4 dukreles – 13 m., 9 m. ir dvynukes, kurioms dabar šiek tiek daugiau nei metai. Deja, jų vardų žiniasklaidoje nerasite, nesužinosite, kur jos mokosi, kur šeima gyvena. Moteris nori apsaugoti dukras nuo viešumo, nes yra patyrusi persekiojimą, sulaukusi grasinimų. Pasirodo, taurus, į motinos Teresės panašus darbas ne visiems patinka!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentarai (3)Add Comment

Laima Šatienė, 2014-02-17
Sveiki, kas mėnesį nori nenori ranka tiesiasi link "Mamos žurnalo" (o juk panašių žurnalų yra ir daugiau...). Kažkokia stebuklinga trauka mane veikia štai jau su antru vakeliu. Rodės, su pirma dukra tikrai visko prisiskaičiau, jau viską neva žinojau. Bet po septynerių metų ir vėl skaitai ir skaitau,ir vis laukiu naujo numerio. O kai jau skaitau, tai ir ginčytis su Juo norisi, ir pukti, ir Jį girti, ir vėl prie jo grįžti, ir spėlioti: na kas ji kitame numeryje bus TOKIO? O TOKIO būna ohoho kiek: prmiausia Marceliukė (ir nieko negaliu padaryti, tapau prisiekusi jos gerbėja, o mamytės pasakojimo stilius veikia narkotiškai), tada - nėštukės, toliau - A. Vingro konsultacijos, ir dar - vis kita numerio tema, aplink kurią ir sukasi sukasi mano mintys visą mėnesį... Ačiū.

Laima Šatienė, 2014-02-17
P.S. Atleiskite, palikau klaidelių skubėdama...

Vaiva, 2014-04-09
Nuostabus žurnalas! Gražus, šiltas, idomus...

Rašyti komentarą

busy
 

     nesciuju-parduotuve-kaune-vilniuje.jpg


 

  mezgimo-zonai.jpg

   pagaminta_namie170px.png

 rimone1_170x170.jpg

rimone2_170x170.jpg

 rimone3_170x170.jpg

zindyk1.lt.logo.jpg

Nauji ir naudoti kompiuteriai www.gigasiste.lt

 

 
www.manosvetaine.lt