Į pradžią

Sveika vaikystė ir žuvų taukai

acidolac_meskiukas.jpg

Naujas lavinamasis darželis Kaune

banner1_jovita.jpg

elgon-refibra.png 

figurela-logo.gif

   fotobalionelis-nuotr-visam-.jpg
 
ikimpokyklinis.jpg
Anonsas

          

Kodėl verta prenumeruoti būtent „Mamos žurnalą“

           

 

 

 

Naujas numeris!

Ieškokite prekybos vietose nuo kovo 26 dienos  

  virselis_2014-04.jpg  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Šiame numeryje skaitykite: 

 

 


   alergija.jpg  

Vaikystė be šokolado ir braškių

Galima būtų vadinti likimo ironija, jog dviejų gydytojų šeimoje gimsta labai alergiškas vaikas, kuris paniškai bijo baltų chalatų. Bet tokia yra penkiamečio vilniečio Antanuko istorija.


 


           alergiska-mama.jpg

Gimė alergiškas...

Alergija – liga, apie kurią mąstyti reikėtų jau besilaukiant. Ką galėtume padaryti, kad vaikai būtų mažiau alergiški? 
Ne taip retai nėščia moteris, kuri iki tol nebuvo alergiška, pajunta alergijos požymius. Taip yra dėl to, kad nėštumo metu moters organizme svyruoja hormonų kiekis, padidėja žarnyno barjero pralaidumas įvairiems maisto alergenams.

 

 

vaikai.jpg

Kas kelerius metus gimdyti?

Pirmą vaiką gimdančių lietuvių amžius 2001-aisiais buvo 26,8 m., 2007-aisiais – 27,8 m., o 2012-aisiais – jau 29 metai. Žinant, kad vaisingas laikotarpis  gana trumpas, šeimos turi gerai apgalvoti, koks skirtumas tarp vaikų geriausias, kad „spėtų“ susilaukti visų planuotų vaikų.

 

 


 

ilona.jpg

 


 

Kūnas, kokio nori

„Nėra moters, kuri negalėtų sulieknėti“, – sako lengvojo kultūrizmo čempionė ir dviejų vaikų mama Ilona Kokoš. Ilona sutiko papasakoti, kaip ji pati jautėsi po gimdymo priaugusi 20 kilogramų ir kaip susikūrė tokį kūną, kokio nori.


 

marguciai.jpg

 Eksperimentas – natūralūs margučių dažai!

Artėjant Velykoms į talką kviečiamės išradingąją mamą Alvilę, kuri pamokys marginti kiaušinius. Alvilės vaikai – Vilius (8 m.) ir Nida (2 m.) – taip pat dalyvavo eksperimente.

 

 

     mazakraujyste.jpg      

Nors valgo, bet baltas

Apie mažakraujystę rašome dažnai, nes tai – antra pagal dažnumą vaikų liga Lietuvoje. Laimei, 99 proc. geležies stokos mažakraujystės atvejų galima įveikti pakoregavus vaiko mitybą.
Apie tai kalbamės su vaikų hematologe dr. Lina Rageliene.

 

 

nestuke.jpg

Paslapties fotosesija

Vis kyla diskusijų, ar verta fotografuotis ir rodyti nuogą pilvuką nėštumo metu. Vieniems tai gražu, kitiems – vulgaru. Ką apie tai mano profesionalai?

 

 

 

    scena.jpg   

12 scenos stebuklų

Jei jūsų vaikas lanko chorą, šokių, dramos būrelį ar bet kokį kitą kūrybinės veiklos užsiėmimą, tikriausiai neverta pasakoti, koks didžiulis įvykis jam yra kiekvienas pasirodymas scenoje, kokia didelė, jaudinanti ir ilgai nepamirštama šventė pakviesti artimuosius tapti jo žiūrovais.

 


 

lytis.jpg

Iš kur atsiranda mergaitės ir berniukai
1 dalis

Vaiko lytis – tai pirmasis požymis, kurį taip norisi sužinoti nėštumo metu ir apie kurį išgirstame iškart vaikeliui gimus. „Jums gimė berniukas!“ arba „Jums gimė mergaitė!“ – dažniausiai lytį sužinome anksčiau, nei mažylio svorį ar ūgį. Lytis tampa tas  požymis, apie kurį sukasi daugybė mūsų minčių, svajonių ir fantazijų, tiek laukiantis, tiek kūdikiui gimus.

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentarai (3)Add Comment

Laima Šatienė, 2014-02-17
Sveiki, kas mėnesį nori nenori ranka tiesiasi link "Mamos žurnalo" (o juk panašių žurnalų yra ir daugiau...). Kažkokia stebuklinga trauka mane veikia štai jau su antru vakeliu. Rodės, su pirma dukra tikrai visko prisiskaičiau, jau viską neva žinojau. Bet po septynerių metų ir vėl skaitai ir skaitau,ir vis laukiu naujo numerio. O kai jau skaitau, tai ir ginčytis su Juo norisi, ir pukti, ir Jį girti, ir vėl prie jo grįžti, ir spėlioti: na kas ji kitame numeryje bus TOKIO? O TOKIO būna ohoho kiek: prmiausia Marceliukė (ir nieko negaliu padaryti, tapau prisiekusi jos gerbėja, o mamytės pasakojimo stilius veikia narkotiškai), tada - nėštukės, toliau - A. Vingro konsultacijos, ir dar - vis kita numerio tema, aplink kurią ir sukasi sukasi mano mintys visą mėnesį... Ačiū.

Laima Šatienė, 2014-02-17
P.S. Atleiskite, palikau klaidelių skubėdama...

Vaiva, 2014-04-09
Nuostabus žurnalas! Gražus, šiltas, idomus...

Rašyti komentarą

busy
 

     nesciuju-parduotuve-kaune-vilniuje.jpg


 

  mezgimo-zonai.jpg

   pagaminta_namie170px.png

 rimone1_170x170.jpg

rimone2_170x170.jpg

 rimone3_170x170.jpg

zindyk1.lt.logo.jpg

Nauji ir naudoti kompiuteriai www.gigasiste.lt

 

 
www.manosvetaine.lt