Į pradžią

Sveika vaikystė ir žuvų taukai

acidolac_meskiukas.jpg

Naujas lavinamasis darželis Kaune

banner1_jovita.jpg

elgon-refibra.png 

figurela-logo.gif

   fotobalionelis-nuotr-visam-.jpg
 
ikimpokyklinis.jpg
Naujagimis

 

   

 

Sveikiname, ant rankų laikote mieliausią, gražiausią, šilčiausią ir...trapiausią žmogutį. Naujagimystės periodas trunka vos mėnesį, o per jį iškyla daugiau klausimų, nei per 10 metų. Linkime, kad pirmasis mėnuo Jums ir mažyliui būtų lengvas.

Komentarai (12)Add Comment

marta, 2013-02-01
mums eina 2 menuo kiek galime laukyte lauke sendien plius 3 silumos eisim antra karta

Emilė, 2013-03-11
Mano berniukui pradėjo vis trūkti oro. Nuėjome pas daktarė,o ji sako kad čia nieko tokio ir preis.Bet Klaudukui vis trunka oro..Nesupratu ką daryti..Galite pasidalinti mintimis ? Ačiū.

Gintare, 2013-03-19
Kai buvom 2menesiuku,turejom akytes uzdegima,valydavau ramuneliu nuoviru,bet nepraejo,tai sesute pasake kad ramuneles gali paastrinti uzdegima,pasiule plauti druskos vandeneliu,druskos tirpaliuka geriau nusipirkti vaistineje nei paciai pasidaryti.

Sandra, 2013-07-27
Esu labai nusivylusi visais žindymo specialistais, nuolat tik ir kalbančiais norėkite žindyti ir jums turi pavykti, bet niekada arba labai retai analizuojančiais kodėl kai kurioms to daryti sklandžiai nepavyksta... Noriu pasidalinti savo patirtimi ir tuo galbūt kam nors padėti sėkmingai žindyti.
Dabar auginu trijų mėnesių mergaitę ir esu didelė žindymo šalininkė. Bet man tikrąja to žodžio prasme dingo pienas.
Pirmąjį vaiką maitinau metus ir penkis mėnesius. Nutraukiau maitinimą, nes jau trečią mėnesį laukiausi sesutės. Nesu iš tų kurioms pienas 'bėga upeliais'. Tam, kad galėčiau taip ilgai žindyti teko nemažai pasistengti, kurį laiką pieną nusitraukinėjau. Man tikrai neužtenko vien norėti žindyti, kad ir kaip norėjau, pieno užtekdavo vos vos. Maitindama pirmąją dukrelę pradėjau galvoti, kad didelę įtaką tam turi hemoglobino kiekis kraujyje, pas mane jis yra žemas, kartais 108, kartais 118. Didelį pieno antplūdį pastebėdavau kai suvalgydavau troškintos mėsos. Ir tai tikrai nėra mitas, o per visą žindymo laikotarpį N kartų pasitvirtinęs dalykas. Perversmas pieno 'gamyboje' įvyko kai pradėjau gerti šarminį vandenį. Nuo tada pienuko užtekdavo ir vaikas tapo daug ramesnis. Jei kurį laiką negerdavau šarminio vandens, pieno gamyba akivaizdžiai sumažėdavo.
Bet didžiausias nusivylimas mane apėmė dabar, auginant antrąjį vaiką. Tris mėnesius maitinau labai sėkmingai. Pieno buvo labai daug, nes su antru vaiku ir pats organizmas 'žinojo' kiek pieno reikia gaminti ir net praleidus maitinimus jo nesumažėdavo. Bet užteko suklysti vieną kartą ir pienas beveik dingo... Tikrąja to žodžio prasme. Dieną prieš tai jo buvo labai daug, o dabat jo beveik nėra. O mergaitė visiškai neima jokio buteliuko, jokio čiulptuko. Kankinamės jau kelias dienas. Sumaitinu kelis nutrauktus mililitrus šaukštuku ir vis siūlau buteliuką, bet kad ir kokia alkana būtų ji vis nepasiduoda, tik žiūri man į akis ir spjauna lauk.
Grįžome iš keturių valandų kelionės ir visi bvom labai pavargę. Kadangi važiavome mašina, mažoji valgė mažiau, nes buvo labai karšta ir maitinti mašinoje nebuvome labai patogu. Kadangi grįžome vėlai, visi kritome miegoti. Nors naktį ir maitinau, man abiejose krutyse buvo didelis pieno sąstovis. Visą naktį jos buvo labai kietos, bet neturėjau jėgų nusitraukti ir tuo padariau didžiausią klaidą. Po dienos pienas beveik visiškai dingo. Panašu, kad pieno aureolės trūko arba 'perdegė' ir nebegamina pieno. Vaikas tik prisiliečia prie krūties ir spjauna, nes pienas neteka taip kaip tikisi.
Radau kelių mamų atsiliepimus, kad kai kurioms po kelių dienų pastovaus nusitraukinėjimo kas valandą pienas atsistatė. Pradėjau nusitraukinėti, bet pieno tikrai nedaugėja taip kaip norėtųsi, nusitraukiu vos 35ml. Labiausiai gaila vaiko, nes ji vis dar tikisi ir laukia, kad galės prisiglaudusi prie mamos sočiai pavalgyti.

mama, 2013-08-31
mano vaikas mire tai man luna yra

Jolanta, 2013-09-11
mes esame 8men,mano mazasis atsisake dienom valgyti,valgo tik naktim mamos pieneli,norisi kad nedingtu,ka gert valgyt?kas tas sarminis vanduo yra?

mama, 2013-09-12
valgyk varse dar gali gerti kakava o man tai padejo

alma, 2013-10-15
mano mazile dvejiu menesiu kosija slapokaij ka daryti gal kokiu vaistuku galima,,,

mama, 2013-10-15
geriau eik pas gydytoje tu

Elena mama su dukrele darija, 2013-10-30
AS KAIP PAGIMDZIAU MANE ISKARTO KAUNO KLINIKUOSE GIMDIMO NAMUOSE ZINDITI MOKE IR KAUNE YRA GERIAUSIAI GIMDITI TENAIS VISKA ISMOKO IR DOVANU GAUNAMA IR KAIP MAITINANTI MAMA NIEKO NEGALIU VALGYTI TODEL KAD VAIKUI KENKIA/3MEN MERGAITE
OR REIKALAUJA DAUG DEMESIO IPAC NAKTIMIS NEMIEGA KA DARITI TOKIU ATVEJU???PATARKIT

LINA, 2014-02-14
mums 2men ir tris savaites,man pradejo is kaires krutines mazeti pienas ir manuo mazilis atsisako ja imti, o aciu devui desinej yra ir godziziai geria. mums daktare liepe primaitinti misineliais tai ir darau,bet nuoreciau kad atsirastu ir kairej kruti,patarkit ka darit? dar jis pavalges kisa visa rankite burnon,galvojau kad dantis diksta bet daktaras pasake kad per anksti.

Ilona , 2014-04-11
Kaip reike maitinti kudiki is buteliuko,koks turi buti vienos porcijos doze?

Rašyti komentarą

busy
 

     nesciuju-parduotuve-kaune-vilniuje.jpg

neutral_banner_05_21.png

cutisan_170x170_png.png

 

lavi_zaislaiirknygos_logo.jpg

  mezgimo-zonai.jpg

   pagaminta_namie170px.png

 rimone1_170x170.jpg

rimone2_170x170.jpg

 rimone3_170x170.jpg

zindyk1.lt.logo.jpg

Nauji ir naudoti kompiuteriai www.gigasiste.lt

 

 
www.manosvetaine.lt