Į pradžią

Sveika vaikystė ir žuvų taukai

acidolac_meskiukas.jpg

Naujas lavinamasis darželis Kaune

banner1_jovita.jpg

elgon-refibra.png 

figurela-logo.gif

   fotobalionelis-nuotr-visam-.jpg
 
ikimpokyklinis.jpg
Retas vardas

Išrinkti vaikui vardą kartais tampa didžiausiu galvosūkiu ne tik tėvams, bet ir tetoms, dėdėms ir seneliams. Džiaugsimės, jei padės mūsų patarimai.
Jei pavadinote savo vaikutį retu ar įdomią istoriją turinčiu vardu, parašykite apie tai ir prisekite vaiko nuotraukėlę. Istorijas su nuotraukomis siųskite adresu
konkursai@mamoszurnalas.lt

 

 menelia.jpg

Konstancija Menelia
Pasakoja mama Violeta Masteikienė:
Kol dar nežinojau, kad laukiuosi, dirbau prie vieno projekto, ieškojau informacijos apie mėnulį, jo ryšį su žmogumi. Tuomet atradau, kad senovės lietuviai mėnulio deivę vadino Lela Menelia. Šis vardas nenuėjo nuo liežuvio ir skambėjo kaip burtažodis. Su vyru juokėmės, kad jei gimtų dukra - ją taip ir pavadintume. Nepraėjus nė savaitei sužinojau, kad jau 3 mėnesiai kaip nauja gyvybė pakeliui. Gimė Konstancija Menelia.

 

   
 noada2.jpg Noada
Pasakoja mama Agnytia:
Dukrytei su vyru davėme retą vardą. Tačiau ne vienas jį bus girdėjęs, kuris matė filmą „Pragaro vaikis“. Filme buvo princas elfas, ilgų baltų plaukų, kurio vardas buvo Noada. Tas vardas mums taip giliai įstrigo mano nėštumo pradžioje, kad vos gimus mergaitei ją taip ir pavadinome. Tiesa, jei gyventume užsienyje, šiuo vardu pavadintume berniuką, tačiau gyvename Lietuvoje, o čia berniuko tokiu vardu nepavadinsi... Taigi mūsų mažoji yra mums nuostabiu, keistu ir negirdėtu vardu Noada.

   
  Nuatė
Pasakoja mama Lina M.:
Iš pradžių išgirdome šį vardą, o tik gerokai vėliau užsimezgė gyvybė. Ir nuo pirmųjų dienų, kai tik sužinojome, kad turėsime mergytę – vadinome ją Nuate. Gimus mažylei, net minties nebuvo vadinti ją kitaip, netiko nė vienas vardas, tik Nuatė. Ir tik gerokai vėliau, kai mažylė paaugo, išsiaiškinome vardo reikšmę – egiptiečių mitologijoje buvo tokia rojaus deivė Nut. Gražu ir nepaprasta.

   
 kameja.jpg Kemėja
Pasakoja mama už savo dukrą:
Po ilgų ginčų ir begalės piktumų mano mamytė iškovojo man šį vardelį. Turėjau tapti Gerda, Kamilė, Ula... Bet vis mamytei niekas negalėjo pasakyti tokio vardo, kuris tiktų jos pilvukui - tai yra man. Ir štai vieną vakarą mama sako: bus mūsų Kemėja. Ir man patiko šis vardas, kad ir kaip mėgino tėtis su močiute mane pravardžiuoti, kad tik mama persigalvotų, jiems nepavyko. Ir ką jūs manote - man jau keli mėnesiai ir mane visi vadina Kemėja arba Kemyte.

   
 amadeja.jpg Amadėja 
Pasakoja mama Justė:
Vardą galvojome ilgai ir nuobodžiai, dukrytei jau buvo dvi savaitės, o vardo vis dar nebuvo. Galų gale tėtis pats pradėjo vartyti vardų žodyną, o aš rašiau patinkančius vardus. Netikėtai užkliuvome už Amadėjos. Ir man, ir tėčiui patiko. Vardo reikšmė labai graži – „mylinti Dievą”. Amadėja jau ir pravardę turi – Mocertaitė.

   
 vaidmile.jpg Vaidmilė
Pasakoja mama Lina Ramanauskaitė iš Radviliškio:
2006 metų vasarą kartu su būsimuoju tėveliu dirbome Švedijoje. Liepos viduryje yra jo gimtadienis. Ta proga jam padeklamavau eileraštuką:
„Sako, dovanoti dramblį - reiškia laimę,
Bet iš kur gigantą tą paimt?
Dovanosiu tau aš savo meilę –
Gal drambliukas mažas gims.”
Kaip tariau, taip padariau. Per jo gimtadienį, ko gero, ir pastojau. Kai sužinojau, jog laukiuosi, pradėjau galvoti vardą. Kadangi kūdikėlio pradėjimas buvo kaip dovanėlė, tai sugalvojau vardą, kuriame būtų tėčio vardas (Vaidotas). Taip ir atsirado vardas Vaidmilė. Jei kas paklausia, ką reiškia šis vardas, sakau, jog „Vaidas myli”.

   
 tidas.jpg Tidas
Pasakoja mama Vaida:
Mes su vyru labai ilgai galvojome, kokį čia vardą išrinkti, bet galiausiai nusprendėme sugalvoti patys ir sudarėme jį iš savų vardų. Tėčio vardas yra Titas, o mano - Vaida, tai paėmėme iš tėčio Ti, o iš manęs Da ir pridėjom S, taip ir išėjo Tidas.
   
 odre.jpg Odrė
Pasakoja mama Ingrida:
Mūsų dukrytės vardas Odrė - ji nuostabus judrus vaikas, o jos vardas atspindi ją pačią. Jis reiškia: stipri, galinga, kilminga. Šis vardas retas Lietuvoje ir gana įdomus.

   
  Hubertas
Pasakoja mama iš Panevėžio:
Vaikui vardą pradėjome su vyru galvoti, kai iki gimdymo buvo likę visai nedaug laiko. Mergaitei greitai sugalvojome, o berniukui vis nesisekė. Ir pilvelio „gyventojas“ kažkaip neramiai reagavo, kai vardijome vyriškus vardus, tik kai ištarėme Huberto vardą, jis lyg pūkelis nurimo, todėl ir pavadinome sūnelį Hubertu.
   
 mila.jpg Mila
Pasakoja mama Lina:
Dukrytei vardą su vyru išrinkome dar jai negimus, nutarėme, kad bus Eva. Trumpas vardas labai derėjo prie ilgos pavardės. Visi žinojo, kad taip pavadinsime savo mažylę. Bet aš kuo toliau tuo labiau norėjau kito vardo, tik niekam nesakiau. Prisiminiau čekų kilmės modelio vardą - Milla Jovovich. Gimus anūkėlei, seneliai padovanojo antklodę su gimimo data ir vardu Eva. Dar porą savaičių visi vadino mano dukrytę Evute. Kai vyras apsiprato su nauju vardu, visiems buvo pasakyta, kad savo mergaitę vadinsime Mila. Nuo tada ji tapo Milute.

   
 vilimas.jpg  
Vilimas
Pasakoja mama Agnė:
Vardą rinkome būtinai iš „V” raidės, nes vyro giminėje vyrų vardai visi prasideda šia raide. Labai sunkiai sekėsi, tad gimė sūnelis, bet vardo dar neturėjome. Trečią dieną sumąsčiau, kad reikia pavadinti Vilimu, vyrui šis vardas irgi labai patiko, o ir sūneliui jis tiko, taigi dabar sūnelio vardas Vilimas.
   
 laisvydas.jpg Laisvydas 
Pasakoja mama:
Kai laukiausi savo pirmagimio, vyras išrinko šį vardą, man jis tikrai nelabai patiko. Labiau norėjau pavadinti Jokūbėliu. Kai buvo jau 5 su puse mėnesio nėštumas, mane paguldė į ligoninę, nes nejutau vaisiaus judesių. Ligoninėje glosčiau pilvuką ir kalbėjau su mažyliu: „Mažyli, būk gerutis, sujudėk, jei nori vardo Laisvydukas”. Taip ir nutiko - mažylis įspyrė man viduje švelniai du kartus. Ir nusprendžiau šitą vardą palikti.
 
   
 arejus.jpg Arėjus
Pasakoja mama:
Vardą lėmė dar negimusio kūdikio smulkus defektas, kurį aptiko tyrimo ultragarsu metu. Buvo labai neramu ir baisu, tad norėjosi stipraus vardo, kad kūdikis kovotų. Todėl ir nusprendėme jam duoti graikų karo dievo vardą. Nesigailime visiškai. Nors vardas retas, bet ir mūsų mažasis yra ypatingas, jo vardas atitinka jo asmenybę. Nuo mažų dienų jis yra kovotojas, stipraus būdo.
   
 tajus.jpg Tajus
Pasakoja mama Simona:
Su vyru norėjome trumpo ir nedažno vardo. Dar būdama nėščia peržiūrėjau įvairius vardynus ir viename iš jų pasižymėjau, kurie man gražiausi. Kai gimė berniukas, su vyru ilgokai nesuradome vardo, kuris abiems patiktų. Tuomet prisiminiau tą vardyną, kuriame susižymėjau vardus. Vardas Tajus abiems buvo ir mielas, ir gražus. O ir reikšmė paprasta - viena iš Azijos tautų.
   
 rebeka.jpg Rebeka
Pasakoja mama Monika:
Šį vardą mudu su vyru išgirdome šv. mišių metu iš kunigo lūpų, jam skaitant skaitinį iš Biblijos. Vyras iš karto pasakė, kad jeigu turėsime dukrytę, jos vardas bus Rebeka. Man šis vardas pasirodė lengvas, paprastas, bet keistokas. Toliau vyko nepaaiškinami dalykai. Vasarą vykstant pasaulio olimpiadai, vaikščiojome prekybos centre, o ten televizorių ekranuose nuolat vyko tiesioginės varžybų transliacijos. Jų metu komentatorius pranešdavo, kad šiuo metu plaukia... Rebeca, važiuoja treko trasoje... Rebeca ir taip visas olimpiados dienas. Užsimanėme saldumynų, o ten vafliai, pavadinimu „Rebeka” (to anksčiau niekada nepastebėdavome). Internete pasižiūrėjome šio vardo reikšmę, jos dvi: „žavingoji” ir „telyčaitė”. Taigi dabar čiūčiuojame Jaučio-Karvutės-Telyčaitės metais gimusią dukrytę tėvelio išrinktu vardu - Rebeka.
   
 raigardas.jpg Raigardas 
Pasakoja mama:
Kai pastojau, širdyje jaučiau, kad gims sūnus, tačiau gražūs buvo tik mergaičių vardai. Nėštumo viduryje šiaip ne taip su tėveliu radom abiems patinkantį vardą, tačiau vėliau perskaičiusi straipsnį, kad vaikams geriau neduoti senelių, prosenelių vardų, nors ir netikėdama prietarais, nusprendžiau ieškoti kito. Paieškos nebuvo lengvos, kadangi norėjome reto, skambaus ir būtinai lietuviško vardo. Skaičiau kalendorius, vardų žodynus, ieškojau vardų internete, tačiau tik prieš pat gimdymą viename interneto forume perskaičiau – Raigardas. Iš karto supratau, kad būtent toks turėtų būti mūsų sūnaus vardas. Aišku, reikėjo šiek tiek pastangų įkalbėti tėvelį, bet dabar abu labai džiaugiamės, o ir vaikui vardas tinka.
   
 gerte.jpg Gertė
Pasakoja mama Laura:
Savo mergaitei vardą išgirdau žiūrėdama filmą dar laukdamasi. Filme rodė, kaip gimė labai graži, tamsių bruožų mergaitė, juodų plaukučių. Tik mamytė ten gimdydama mirė ir tėvelis mergaitę pavadino Gerte (nes mamos vardas buvo Gertrūda). Pagalvojau, kad norėčiau, jog mano vaikelis būtų toks gražutis. Kai gimė mūsų stebukliukas, tas vardas labai tiko, nes ji gimė labai stipri, ryškių bruožų ir be galo graži - tikra Gertė.
 
   
 vainius.jpg Vainius
Pasakoja mama Vaineta Dabulskytė:
Dar laukiantis buvo nuspręsta - jei gims dukra bus Gintautė (tėčio vardas Gintautas), o jei sūnus – Vainius (mano vardas Vaineta). Sužinojus, kad laukiamės sūnaus, neliko abejonių dėl vardo, juo labiau kad nustatyta gimdymo data sutapo su Vainiaus vardadieniu. Šis vardas man patinka dar ir dėl to, kad jo negalima sutrumpinti.

   
 dairidas.jpg Dairidas
Pasakoja mama Sandra:
Su vyru svajojome tik apie berniuką, visada tikėjau, kad pirmas bus sūnus. Kai pastojau, net nenustebome, kad mano pilvelyje auga mažas berniukas.Iš anksto turėjome išrinkę tris vardus: Arminas, Domas ir Dairidas. Vyrui pasakiau - kai gims, pažiūrėsiu į akis ir pasakysiu, koks bus jo vardas. Taip ir buvo - tik pamačiau mažiuką, ir ant liežuvio galo man suknibždėjo Dairido vardas. Kitus net pamiršau
.
   
 kristoferis.jpg Kristoferis
Pasakoja mama Leonora:
Kai laukiausi, ėmėme su vyru ieškoti vardo vaikiukui. Norėjosi tvirto vardo, ilgo, nes skaičiau, kad taip suteiki vaikui daugiau laimės. Kadangi mano pačios vardas yra tikrai retas, tai norėjau ir vaiku suteikti išskirtinį.

   

 

Komentarai (78)Add Comment

Ema, 2012-12-14
Tuoj turėsiu savo turtą. Mergaitė. Yra daug gražių vardų: Klaudija, Eva, Favela, Daniela, Viktorija. Manau galima pavadint planetos vardu Venera. Man labai gražus vardas ir reikšmė - meilės deivė. Bet visi gražūs. Gal patarsit?

INA, 2012-12-21
Mano berniukai- Laurynas ir Augustas.

Christine, 2012-12-31
I wonder how you got so good. This is really a fascinating blog, lots of stuff that I can Get into. One thing I just want to say is that your Blog is so perfect!

Alina, 2013-01-03
Mano dukrytes vardas Klaudija,o sunus Dominik.

gggg, 2013-01-10
man tai graziausias vardas sonata.

loreta, 2013-01-12
kai laukiausi vaikelio nezinojau lyties tai vardus buvome isrinke ir mergaitei ir berniukui. Mergaitei- Rugile arba Austeja, berniukui- Aronas, Einoras, arba Armandas. Bet kai gime sunelis paliko DAIVARAS. Man labai grazus sis vardas.

vilci, 2013-01-16
kazkada girdejau varda dave fortunatas

CCCP , 2013-01-20
O mes laukiam vaikelio ir jei gims berniukas pavadinsim Maksim ,Marat,Davit . O jei mergaite tai as noriu vardo Sonicka arba Kira dabar noriu pasakyti . Tiem durniam kurie visokias nesamones cia raso jus su savo lietuviskais ir krikscioniskais vardais eikit i viena vieta . Butu mano valia as jus visus i sibira istremciau daunai . Cia tevu reikalas kaip savo vaikus vadins.

Edita, 2013-02-18
"Bet aš kuo toliau tuo labiau norėjau kito vardo, tik niekam nesakiau. Prisiminiau čekų kilmės modelio vardą - Milla Jovovich."

Aktorė Milla Jovovich visai ne čekė, bet kilusi iš Ukrainos - Born: Milica Natasha Jovovich, December 17, 1975 in Kiev, Ukrainian SSR, USSR [now Ukraine]: http://www.imdb.com/name/nm0000170/?ref_=fn_al_nm_1

Ginta, 2013-02-19
mano vardas Ginta o dukrytes Leila:)

Faustos mama, 2013-03-12
Sveikos maos,sveiki teveliai.skaiciau kometaus ir lyg neuzkliuvo akis uz vardo Fausta.Savo dukrytei daviau tuo metu ne itin dazna varda ( dabar jai 6 metai).JI pati labai dziaugiasi savu vardu ,nes aplinkiniu rate tokia vienintele :)

Austėja, 2013-03-15
Aš savo dukrytei esu išrinkusi 2 vardus - Arwen Eliza. Vardas Arwen iš filmo ,,Žiedų valdovas,, o Eliza - tiesiog gražus vardas

AHLEM, 2013-03-17
KAS NORI TA VARDA TAIP IR BUS. AS ESU DABAR , tai nesvarbu, svarbu kad seima padori negeranti tas IR GERAI. AS TURIU DU VAIKUS IR JUOS PAVADINAU DUKRAI DAVIAU VARDA AHLEM, o sunu uzdejau mohamed, vadinasi vardai musulmonu...

vv, 2013-03-23
Ermin
Deinor

Edita, 2013-04-06
sveikutes mano maziuko vardas irgi gan retas ITANAS

irma, 2013-04-09
labai grazus vardai

irma, 2013-04-09
grazus vardas Vanius

julija, 2013-05-07
sveiki. kaip jumvardas Dominykas?

psy, 2013-05-07
Kažkoks debių forumas. vardų išrinkimo istorijos tik patvirtina, kokie tėvai glušiai. Mila Jovovič - ne čekė, o išeivė iš TSRS. Pavadinti vaiką Azijos tautelės vardu - aukščiausio laipsnio debilizmas, iš kur ta meilė atsilikusių juodnugarių kraštams? Ar būtina pažymėti vaiką belenkokiais žodžiais? Kažkuriai pusdurnei gražu Favela - Brazilijoj taip lūšnynų rajonas vadinamas. Netgi ta pati Smiltė iš esmės yra "dulkė" - kokio jūs likimo linkit vaikui? Tikrai kaip kažkas rašė - mažiau TV žiūrėkit, daugiau švieskitės, besmegenės.

Būsima mamytė, 2013-05-09
Man pats gražiausias vardas - Melisa, vardas lietuviškas, todėl nekibkit :D Svarbiausia renkant vardą pagalvoti ar pačiam nebūtų gėda turėti tokį vardą?? Šiame forume tiek daug kosminių vardų, kad jau dabar man atrodo gaila vaikų, tačiau visdėlto visuomenė keičiasi, keičiasi ir jos požiūris į vardus, žmonės daugiau keliauja, daugiau pamato todėl ir vardai turi tam reikšmę.. Tuoj visi vaikai turės meksikietiškus vardus, ką padarysi, galbūt žmonės taip jaučiasi labiau ypatingais...Aš už lietuviškus, nes ir jų yra dar labai daug neišnaudotų ir jau pamirštų :)

Mama, 2013-05-09
Mano dukrytės vardas Jonita, nes gimė prieš pat Jonines :) Retas, lietuviškas ir gražus :)

lili, 2013-05-23
Pirmo sunaus vardas Maxas. antro bus Milan:)superinis ir retas pas mus vardas.

RASA, 2013-06-07
KAI PASKAIČIAU APIE TUOS RETUS VARDUS, SUPRATAU, KAD VAIKŲ VARDAS PASAKO APIE JŲ TĖVŲ PROTĄ. PATARIMAS MIELIEMS TĖVELIAMS, (TIEMS KUR PROTELIO TRŪKUMAS), ŽINAU DU GERUS VARDUS, KURIE TIKS IR BERNIUKUI IR MERGAITEI - SUPISTACIJA (-US) IR MANTRYDA (-DAS). KITĄ KARTĄ NORĖČIAU PAMATYTI, KURIS BUS TOKS PROTINGIAUSIAS IR ŠIS VARDAS ATSIRAS RETŲJŲ SĄRAŠE...

Anonimas, 2013-07-07
Kaip jum vardas Solėja

Rima, 2013-07-16
Mano dukrytes vardas Melisa :) Jei turesiu sunu tai jis bus Adomas :)

Greta, 2013-07-22
Turesiu suneli, norim duoti Lukas , o jei neiktu tai gal Kajus,Norbertas,Daivaras ;)

amelija, 2013-07-28
mano vardas jaunai nepatko o dabar ji tiesiog miliu kaip save. mano vaiku vardai ;Eduardas Nadina Arturas

amelija, 2013-07-28
nekada nedociau vardo Pijus


,,,, 2013-08-20
na jau mamytes ir idedat vaikam vardus.. Klaida tai kas cia per vardas klaida cia gyvenimo ar kaip? tg pagalvokit kaip is vaiku tyciosis kai jie paaugs.. tai idekit fekalija ir bus gerai vistiek negi gaudotes varduos..

mamyteuogyte, 2013-08-22
Na visokiu vardu gali prisižiūrėti.. aš laukiuosi mergytes ir galvoju apie varduka Airinga.dar begalo patinka Deimantė bet ne toks retas :)

Mamyte, 2013-08-23
Turiu dvi dukrytes Ariana ir Eva :), ir labai laukiama Mila ...

mama, 2013-08-26
labas parasykit kurios mamos kuriu mire kudikiai tai buvo noreciau pasidalintu su manmim tai apie taip

Jovita, 2013-08-28
Labas mamytės:)
Aš vaikų dar neturiu.
Man baisu skaityti Jūsų komentarus, ne dėl to, kad vardai negražūs būtų, o dėl to, kad žeminat ir įžeidinėjat viena kitą... Juk ne Jūsų teisė spręsti, apie kitų žmonių norus, kaip jie pavadins savo vaikus. Vaikai panašūs į savo tėvus, todėl jei tėvai tyčiojasi iš kitų vardu, vadinasi ir vaikas taip pat darys.
Taigi, mielos mamytės, obuolys nuo obels netoli rieda. Kiekvienas kalba pagal savo sugedimo lygį.

mama, 2013-08-29
0 mano vaikas mire man tai yra luna

ausra, 2013-09-05
laba musu va dukrytes vardas JOMILĖ retas bet lietuviskas vardas na daug kam reik pakartot gal sunkiau pasakomas bet laba grazus retas ir musu dukrytei atrodo kad kita snebetinka net)

ausra, 2013-09-05
o berniuko tiesa EMILIS.

mama, 2013-09-11
o dukrytes vardas sintija retas vardas bet man jis grazus

mama, 2013-09-12
la kodel tu neduotum pijaus varda

virginija , 2013-09-18
na virginiju dauk zinau bet myliu savo varda :) gal todel kad uk gyvenu ir cia nelabai sutiksi virginiju :D
dukters vardas ELVITA tokiu nera.tik viena mergina esu sutikusi su tuo paciu vardu. o db laukiuosi sunelio tai su vyru labai norim lietuvisko vardo. negaliu suprasti tu moteru kur vaikuij deda varda is serijalo. as dievinu vampyru dienorascius bet niekad neduociau herojaus vardo. nors buvau susigundziusi elena nes jis lietuviskas :D

mama, 2013-09-18
mano vaiko vardas yra rokas tai man labai grazus vardas kuri daveme jam lietuviskas

Zinanti vardus, 2013-10-12
Elijus- berniukui
Katerina-mergaitei
Koralina-mergaitei
Ana-mergaitei
Stefanas-Berniukui
Dzeremis-berniukui
Amalija-mergaitei
Finas- berniukui
Amanda-mergaitei

Na kai kurie yra is Vampyro Dienorasciu bet jie istikruju labai grazus taigi pasirinkite ir pasitarkite su vyru....

mama, 2013-10-15
man man grazus yra sintija

..., 2013-10-22
Laukiam mergaites,bet niekaip negalim tinkamo vardo isrinkt.

mama, 2013-10-22
galit duoti sintija nas retas vardas yra man tai grazus yra vrdas

Stebuklelis, 2013-10-22
Sveiki. Musu seimynele laukiasi pirmagimio berniuko. Padekite su berniuko vardo parinkimu. Norime, kad butu labiau lietuviskas ne senovinis :)
Aciu.

mama, 2013-10-23
rokas gustas elvinas man gazus vardai yra

nnn, 2013-11-05
Bet visos ziuriu tik, kad kuo mandresni varda duoti vaikui. O proto daugumai truksta tikrai, pavyzdziui kai buna tokiu, kurie nori duoti dukrai varda Spynute.

mama, 2013-11-05
is kur traukei toki varda

nnn, 2013-11-05
pasakojo darbuotoja kur gimimo liudijimus isduoda.

mama, 2013-11-08
turiu suneli,kuri pavadinau Joris.man tai labia grazus ir negirdetas vardas.

Aida, 2013-11-10
As auginu sunely mes su wyru dawem jam kajaus warduka

Gintare, 2013-11-26
Sveikos mamytes, ka galvojate apie vardus mergaiciu... Barbe, Ariana, Mante, Elija,

aaa, 2013-12-09
Uz Barbe, is jos saipysis kiti

fghd, 2013-12-12
Turiu du sunelius kurie gime ta paty menesi ir ta pacia diena tik skirtumas dvieju metu vyresniojo vardas Ajus o jaunesnio Arijus

Roma, 2013-12-16
O mes tai turim treju metu kalyte vardu Mila, mamytes, nebevadinkite savo mergaiciu mūsų kalytes vardu, nes labai nesmagu, kai kokia mama parke kviečia mergaite pasisupti,, tai pirmiau už jos mažyle prie jos pribėga mano mažoji kalyte Mila... :-), Juokinga ir nesmagu, bet juk cia suniuko vardas...

aaa, 2013-12-16
Turiu dvi mažas sesutes, kurių vardai labai gražūs : Sintija - Melanija ir Kesmina - Veronika. Mūsų aplinkoje tokių vardų daugiau neišgirsi.

mama, 2013-12-18
man garzus vardas sintija tai dave toki varda jei sintija

mama, 2014-01-03
Labai ilgau rinkau vaikams vardus. Tiesiog gimsta ir žiūri, koks vardas vaikui tinka. Sūnų vardai Dominykas, Rėjus-Kristupas, Rūtenis. Vardai lietuviški, mano sūnums labai tinka.

mama, 2014-01-03
Rūteniui dar tik 2 mėn, niekada neteko pažint žmogaus tokiu vardu.Retas, užmirštas lietuviškas vardas.

Agne, 2014-01-04
na, o as savo dukra pavadinau Luka. sunu Deividu.

As, 2014-01-06
Kaip ten sako is didelio rašto isejo is krašto. Mes laukiames vaikelio,bet neapsisprendziam del būsimo vaikelio vardo,bet kuo daugiau ieškau ,tuo daugiau susidūriu su nesamonem. Zmones gyvūnų vardais pavadinti,gyvunai zmoniu. Manau,kad reikai neužmiršti kur gyvenam,nesakau duoti vaikui Marytes, Onutės, Petriuko,bet ir ne pradeti savo isgalvotais. Reik pagalvoti,kad vardas tai visam laikui. Nenoriu įžeisti,bet jei turėčiau varda Barbe ,ar ten is kokio serijalo. Vaikui varda išrinkti yra didele atsakomybe,nes su juo gyventi reikes visa gyvenima ,pagalvoti ,apgalvoti reikia gerai. Nenoriu cia cia rasanciuju kazkaip tai įžeisti,bet kaip kurie vardai tai ...

m.a.m.a., 2014-01-08
Sveikos esamos ir busimos mamytes:) istiesu yra begale graziu ir prasmingu lietuvisku vardu, pasirinkimas platus, todel visom linkiu rimtai i tai atsizvelgti :)
P.S. Mes savo suneli pavadinome GERMANTU, tai retas, vyriskas, solidus, tvirtas lietuviskas vardas.
Reiksme- geras, sumanus, turtingas! Ko daugiau reikia tikram vyrui :D
Sekmes

Mila, 2014-01-12
Kita karta suni Jonu pavadinkit, dar ne tiek suo begios. Nu kas gi sunis vadina zmogiskais vardais. Ir Mila visai ne retas, o gan senas vardas.

Dizainis, 2014-01-18
sunus Ainaras ir Aidenas, beto Aidenas tai grynai mano sugalvotas vardas :)

mama, 2014-01-20
geriau vardas rokas duokite man grazu

trilogia, 2014-01-25
Mano berniukui vardai Povilas ir Adomas :) jei kada bus mergyte tai duosim varda Agota :) as manau kad kiekvienas renkames pacius paciausius vardus,ir nesvarbu ar kam patinka ar nepatinka :)ir del to nereikia nei saipytis nei smerkti teveliu uz ju pasirinkima :)

eee, 2014-01-26
Emily (Emili, Emilija), Juste, Kamile, Melina, Milena, Shanaja (Sanaja), Estela, Erlisa, Lena, Leja (Lea), Vasare, Andromeda, Arita, Sementa, Alina, ... - mergaitei. Daivaras, Fabijanas (Fabianas), Svenas, Kevinas, Sebastijanas, Svajunas, Egonas, Karolis, Donatas - berniukui

mama, 2014-01-27
Mano dukryte Mėta

mamukas, 2014-02-04
Mano mergytes vardas Elita. Kuomet laukiausi lelytei varda sugalvojo jos tevelis. Vardo reiksme - isrinktoji, sparnuotoji :-) man sis vardas labai grazus. Manau, kad vaikui varda reikia duoti ne todel kad jis retas, o todel kad vaikas puostu savo varda ir kad jam jis tiktu.

Mistika, 2014-02-18
Jau nuo paauglystes zinojau, kad jei turesiu sunu, jis bus Vėjas. Kol sulaukiau savo Vėjuko, praejo daug laiko, ir vardas lb ispopuliarejo, taciau mano nuomones tai nepakeite. Ir vaikui vardas patiko, budamas 8men, pas prosenele pasieme knyga, "Jura, lauk manes", eme ir isplese lapo trecdali su skyriaus pavadinimu, "Balkanų Vėjas" ;)

kamile, 2014-02-21
odre darzelikoke

kamile, 2014-02-21
***odre darelinokej***

viktoras, 2014-02-21
******************************************************* ******************************************************* ******************************************************* ******************************************************* ******************************************************* ******************************************************* ******************************************************* *****************************************

Egle, 2014-02-24
Norejau vardo, kuris butu sugalvotas ne mano, bet duotas Dievo. Kadangi as negalejau pastoti, nes buvo neissivyscius kiauside, po metu nesekmingu bandymu vyras uzdejo ant manes rankas ir pasimelde isgydymo Jezaus vardu. Jau kita ryta, kada pabudau pradejau melstis ir skaityti Dievo Zodi, Onos istorija. Ji negalejo pastoti, bet meldes ir Dievas jai dave sunu. As pradejau verkti, Dievo artuma mane uzliejo ir supratau, kad man irgi taip nutiko. Po keliu savaiciu testas buvo teigiamas. Pries kudikio gimima atejo viduj aiskus suvokimas, kad mano isciose yra Samuele, tai reiskia- Dievas isgirdo.

laura, 2014-03-01
Man grazus vardai( Meila,Migelis,Estrela,Estera,Perla,Adrijana)

Živile , 2014-03-11
Musu berniuko vardas TROJUS. kad ir kam negrazus vardas ar su kuo asocijuojasi mums nesvarbu,nes tiek berniukas tiek vardas mums pats graziausias:)

Karolė, 2014-03-17
Labadiena, auginu sūnų ir jam davėme vardą Laertas ( graikų kilmės), jam 6m. ir dažnai mums pats pasako jog jam gražus jo vardas. Mūsų aplinkoje puikiai tinka ir tikrai yra vyriškas vardas tinkantis prie pavardės. Manau svarbiausia vardas atitiktu pati vaiką ir svarbiausia, kad lankant darželį ar mokyklą butų kuo mažiau vardo iškraipymų ( ta negražiąja prasme) jog nebebūtų prasivardziavimų. O jei kada nors sulauksim mergytės noėčiau jai duoti vardą Dilara.

mama, 2014-04-03
man garzus vardas gustas

Rašyti komentarą

busy
 

     nesciuju-parduotuve-kaune-vilniuje.jpg


 

  mezgimo-zonai.jpg

   pagaminta_namie170px.png

 rimone1_170x170.jpg

rimone2_170x170.jpg

 rimone3_170x170.jpg

zindyk1.lt.logo.jpg

Nauji ir naudoti kompiuteriai www.gigasiste.lt

 

 
www.manosvetaine.lt