Į pradžią

Sveika vaikystė ir žuvų taukai

acidolac_meskiukas.jpg

Naujas lavinamasis darželis Kaune

banner1_jovita.jpg

elgon-refibra.png 

figurela-logo.gif

   fotobalionelis-nuotr-visam-.jpg
 
ikimpokyklinis.jpg
Knygų naujienos

 

 

 

   
 Knygų naujienas pristato leidykla  kronta-logo.jpg 

 

baltos-pasakos.jpg   
Baltos pasakos
Nijolė Indriūnaitė
Rinkinyje publikuojamos penkios pjesės lėlių teatrui, įkvėptas H. Ch. Anderseno, Brolių Grimų, Šarlio Pero, V. Odojevskio pasakų. Pasiremta tų pasakų motyvais, herojų paveikslais, įvaizdžiais, bet jie interpretuojami labai laisvai ir kūrybiškai. Knygą puošia ypatingos teatro dailininkės Aušros Bagočiūnaitės-Paukštienės iliustracijos – erdviniai karpiniai, jų pagrindu sukurtas televizijos spektaklis „Mergytė ir degtukai“, karpiniai buvo panaudoti ir dramaturgės Nijolės Indriūnaitės lėlių ir šešėlių spektaklyje „Baltos pasakos”.
Leidykla ,,Kronta”

 2vaikaigalidaugiau.jpg Vaikai gali daugiau. Kitokia pradinė mokykla
Fee Czisch
Žymios vokiečių pradinės mokyklos pedagogės Fee Czisch knyga apie tai, kad mokymasis gali būti malonus dalykas, jei neversime jo kančia. Aukščiausias kriterijus čia – vaikai. Jų smalsumas, noras pažinti pasaulį, jų klausimai, gebėjimai. Mokant ir mokantis akcentuojamas aktyvusis ugdymas, praktinė patirtis, savarankiškumas, darbas kartu, bendravimas ir žaidimas. Svarbiausia – prigimtiniai vaikų poreikiai ir meistriškumo siekis. Tada greitai paaiškėja, kad vaikai gali daugiau...Knyga skirta mokytojams, tėvams ir visiems, kurie myli vaikus.
Leidykla „Kronta”
   
 puskutis.jpg Puškutis ir žaliojo rutuliuko paslaptis
Paulius Juodišius
Kartais net paprasta gilė gali sujaukti visus gyvenimo planus. Suradęs jūroje dar niekada nematytą gilę, puškutis Pu pirmą kartą gyvenime prisėdo ir susimastė. Ir sugalvojo tokių dalykų, kurie tikrai nepatiko darbštiems puškučiams, besirūpinantiems tik savo pilvukais. Todėl jis turi palikti gimtąją salą su jaukiu lizdeliu ir plaukti į jūrą ieškoti atsakymų. Pu laukia nepaprastai ilga ir pavojinga kelionė. Tačiau visus sunkumus padės įveikti stiprus nors sužinoti tiesą. Prieš tą norą bejėgės net galingos pabaisos. Pu teks įminti mirusios salos paslaptis, surasti išėjimą iš slapto požeminio miesto. O išmokęs požemių gyventojus galvoti, atgaivins dykuma virtusius miškus. Rekomenduojama įsigyti kartu su žaidimu „Puškutis ir pabaisiukai“.
Leidykla „Kronta”
 varles.jpg Beveik varlės
Rasa Aškinytė

Autorė dirba Vilniaus pedagoginiame universitete ir mokykloje. Parašė daug vadovėlių („Filosofija vaikams”, „Etika 7-9 klasėms” ir kt.) bei kt. Nuo vaikystės domisi buožgalviais ir varlėmis. Ši knyga yra ne tik apie varles, bet ir apie tai, kad jei ko nors labai nori, tai ir gali, o kiekvienas, net ir pats mažiausias, yra kuo nors ypatingas.
Leidykla „Kronta”
 varnosvirselis.jpg Jojam varnų kaustyt (su CD)
Mykolas Karčiauskas
Eilėraščių rinkinys vaikams. Nuostabios Eugenijaus Drobelio gamtos vaizdų nuotraukos. Pridedamoje kompaktinėje plokštelėje – gamtos garsų įrašai.
Leidykla „Kronta”
Knygų naujienas pristato leidykla    logo_mk.jpg
 aksesuarai.jpg

 Caroline Gibert
Aksesuarai iš audinių
 
Kadangi aksesuarai tapo tiesiog būtini, knygoje pateikiama daugiau kaip 20 tualeto priedų, kuriuos galima pasisiūti paskutinę minutę, padarius du kirpius žirklėmis ir užlašinus tris lašus klijų, arba per kelias valandas, pasitelkus siuvimo mašiną.
 

Leidykla „Mūsų knyga”

 rankdarbiai.jpg

 Amandine Dardenne
Rankdarbiai iš veltinio

 
Fetrinas ir velta vilna - šios šiltos, subtilios, turtingos atspalvių medžiagos jus tikrai sužavės.

Leidykla „Mūsų knyga”

 

 barbekiu.jpg

 Roger Kimpel ir Yara Hackstein
Barbekiu. Kepsniai ant grotelių
 
Nesvarbu, kokia būtų vakaro nuotaika, paprastai joks save gerbiantis virėjas barbekiu vakarėliuose nevaišins svečių atmestinai parinktais patiekalais. Iš tiesų visai nesunku nuotaikingą kepsnių pobūvį paversti tikra kulinarijos švente.

Leidykla „Mūsų knyga”

 boruze.jpg

 Drovi boružė
 
Knygelė patiems mažiausiems su minkštomis ausytėmis.

Leidykla „Mūsų knyga”

 sraige.jpg

 Sraigė Simona 
Knygelė patiems mažiausiems su minkštomis ausytėmis.

Leidykla „Mūsų knyga”

Komentarai (0)Add Comment

Rašyti komentarą

busy
 

     nesciuju-parduotuve-kaune-vilniuje.jpg


 

  mezgimo-zonai.jpg

   pagaminta_namie170px.png

 rimone1_170x170.jpg

rimone2_170x170.jpg

 rimone3_170x170.jpg

zindyk1.lt.logo.jpg

Nauji ir naudoti kompiuteriai www.gigasiste.lt

 

 
www.manosvetaine.lt