Į pradžią

Sveika vaikystė ir žuvų taukai

acidolac_meskiukas.jpg

Naujas lavinamasis darželis Kaune

banner1_jovita.jpg

elgon-refibra.png 

figurela-logo.gif

   fotobalionelis-nuotr-visam-.jpg
 
ikimpokyklinis.jpg
Nėštumas
  Jei atsivertėte šį puslapį, vadinasi, laukiatės ar ruošiatės laukimui. Sveikiname – tai patys gražiausi gyvenimo mėnesiai, kuriuos linkime praleisti šauniai, be ligų ir rūpesčių.
 
 •  
   

  Komentarai (8)Add Comment

  pupsik, 2013-06-28
  sveikos visos.turejau nesaugiu lytyniu aktu per vaisingas dienas.praejo gera savaite.netiketai pasirode kraujavimas is gimdos.o menesines tik kita savaite turetu buti.nezinau kas darosi prasau jusu patarimo.gal as pastojau?

  Peterson, 2013-10-06
  gera diena
  Ar Jūs ieškote verslo paskolos, asmeninės paskolos, būsto paskolos, ir tt., Arba buvo
  jūs atsisakė paskolą bankui ar finansų institucija vienai ar kelioms
  reasons.You esate reikiamoje vietoje jūsų paskola sprendimai! Esu privatus kreditorius, aš suteikti paskolas įmonėms ir privatiems asmenims ne mažos ir prieinamą palūkanų norma 2%. Susidomėjote? Susisiekite su mumis dėl tolesnių perdirbimo paskolos ir perdavimo per 48 valandas;
   
  NAUDOJIMAS
  pavadinimas
  Gimimo data:
  Lytis:
  Šeimyninė padėtis:
  adresas:
  miestas:
  Šalis:
  Telefonas:
  Paskolos suma:
  Paskolos trukmė:
  Grynosios mėnesio pajamos.
  KONTAKTAI SU:
  creditsolutionhome@outlook.com

  apara, 2013-11-07
  laba diena,
  butu labai dziugu, jei atsirastu straipsnis apie placenta, esancia pilvo priekyje. Labai neramu, jog beveik nejauciu vaisiaus judesiu..paskaicius esama informacija anglu kalba, radau, jog kai kurios pradeda normalius judesius jaust tik 25sav. Man antras nestumas, eina 24sav, bet judesiu vos vienas kitas i kelias dienas..labai neramu ar vaisiui viskas ok..gydytoja sake, jog tiesiog placenta smugus sugeria kaip kempine...bet...

  Renginys "Lauktis taip gera..." skirtas būsimoms mamytėms, 2013-11-18


  Gruodžio 5 d. 18.00 - 20.00 val. Kaune, kavos namuose "Vero Coffee House" (Maironio g. 7) vyks renginys, skirtas būsimoms mamytėms „Lauktis taip gera...“.

  Renginio metus bus pristatoma būsimoms mamytėms skirta drabužių kolekcija ,,Dar ne mama". Bus galima išgirsti naudingų patarimų iš profesionalų lūpų:

  - Natūralios kosmetikos gamintojo atstovė patars, kaip išsaugoti odos bei kūno grožį;
  - Profesionali plaukų formavimo stilistė pasidalins savo žiniomis, kaip laukimo laikotarpiu išsaugoti gražius plaukus, papasakos apie mitus ir faktus;
  - Profesionalus fotografas Raimundas Bulota pasidalins patarimais, kaip fotografuoti nėštukes namuose.

  Renginio metu galėsite atsipalaiduoti, klausantis gyvo garso koncerto, kuriame dalyvaus:
  Talentingi, jauni ir ambicingi Dominykas Loda ir Julija Baltrušaitytė

  RENGINYS NEMOKAMAS.

  Iš anksto užsiregistraviusių - laukia dovanos!
  Registracija el. paštu: LauktisTaipGera@gmail.com

  Visus susidomėjusius, kviečiame prisijungti ir jaukioje aplinkoje praleisti šaltą žiemos vakarą!

  Renginio organizatorė: Gintarė Paužaitė

  vaida...., 2014-03-26
  Labas mum jau 6menesiukai nestumas sunkus nuo 4men. Surakina nugara negaliu nieko daryti. O dabar kartais uzeina baisus skausmas atrodo kad su peiliu drasko gimdos kakleli negaliu net atsisesti paguliu praeina. Manau kad negerai.taip buvo per menesi 3 kartus.

  Mrs jennifer, 2014-04-15
  Mano vardas yra Jennifer noriu jus visus būti atsargiems there.nobody gali padėti jums čia ar net pasiūlyti, kaip jūs galite gauti finansinę help.any atsakymas paskolos skolintojas jūsų klausimą , jūs PRIVALOTE ignoruoti , nes jie yra sukčiai ... realių Nesąžiningi ... buvauauka , kuri man buvo kankina tūkstančius dolerių .... Na ačiū Dievui už Wonga greitai paskolos , man buvo nurodyta mano pusbrolis , kuris yra pagal pavadinimą, Mr.Clara Jones Wonga greitai paskolos LLC.They padarė mano gyvenimą vertinga , ir davė jam meaning.I patvirtino paskolą $ 95,000.00 USD ir per 48 valandas po susitikimo su savo būtinų reikalavimų , mano paskola buvo pervestas į mano banko account.Though man buvo labai nervų ir paskolos įmonei nepirmas padėkite dėl ankstesnių mano blogos patirties , ypač kai man sureguliavimo pervedimo mokesčius klausimas atėjo , aš palaikykite ant savo tikėjimo dėl to, kad mano giminaitis nurodytos mane, gavo jis pašalinamas , ir Dievas turėtų turėti it.little padarė Aš žinau, kad mano finansinės trūkumai atėjo į galutinę sustabdyti. Jei ne ši greitai perduoti iš tos tikros šaltinio atžvilgiu , būčiau apgailestavo savo bendrą gyvenimą, nes tuo momentu man tiesiog išsiskyrė su savo dukters tėvu ir mano dukra ( džiaugsmas ) susidūrė su "tarp gyvenimo ir mirties " situaciją .. buvau susidūrusi su savo ligoninės sąskaitas ir taip pat susiduria su uždaryta į mano apartment.Details apie Dievas atsiuntė ir palengvina šaltinio nebus atskleista jums dabar, bijodami apsimetinėjimo , bet ten pamėgdžioti realias paskolų skolintojus per savo telefono numerius ir elektroninio pašto sąskaitas , ir veikia , kad prireikus juos tiems, tikrai reikia ) ... aš ne galėtų pateikti pastabas dėl savo posto , nes jis buvo viešoje vietoje, ir aš bijau, jūs patenka į visų šių sukčiavimo paskolų pareigūnai ( net ir JAV ), pavyzdžiui, kaip jie kankina mane off.You turi gebėti įtikinti mane, nekilnojamojo sunku , ir suteikti gerų įrodymų , kol aš galiu duoti jums ranka išsami informacija apie šį teisėtą paskola pareigūnas .. jų mokestis yra labai prieinamos ir patikimos , palyginti su daug ten jų palūkanų normos tik 3 % , tiek dokumentacijos ir mažai kredito patikrinimas (nepriklausomai nuo jūsų kredito balas , bet jūs turite turėtigeras ir atsako pajamų šaltinis ) jo vardas yra Dr.Hameed saedi Nesivaržykite elektroniniu paštu jam jo el.paštu : wongaloans3@gmail.com " ir būsi laisvas nuo sukčiavimo . nes , kaip jūs skaitote didžiausią liudijimą mano gyvenime.

  Dr. Carlos, 2014-06-05
  Ar jums reikia paskolos ?
  Ar norite sumokėti sąskaitas?
  Ar norite būti finansiškai stabilus?
  Viskas, ką turite padaryti, tai susisiekti su mumis dėl daugiau informacijos apie tai, kaip gauti
  prasidėjo ir gauti paskolą nori.
  Šis pasiūlymas yra prieinama visiems , kad galės grąžinti atgal laiku.
  Pastaba grąžinimas laikotarpis yra sutartinė ir palūkanų norma
  3 % .

  Jums turėtų pranešti mums apie tikslią paskolos sumos taip Pageidaujami
  leidžia mums suteikti jums paskolos sąlygas ir terminus . jei esate
  domina gauti paskolą iš mūsų įmonę.
  Prašome, užpildyti trumpą paraiškos formą žemiau ir mes Atsižvelgiant
  pažadėjo padėti jums atlikti bet kokius finansinius poreikius esate
  Paraiška kreditui gauti { ONLINE FORMA }

  1 ) Jūsų vardas ...................
  2 ) savo šalyje ................
  3 ) jūsų užsiėmimas .............
  4 ) Jūsų Šeimyninė padėtis .........
  5 ) TELEFONO NUMERIS ................
  6 ) pajamos per mėnesį ..............
  7 ) ADRESAS .....................
  8 ) TIKSLAS PASKOLOS .............
  9 ) PASKOLA PRAŠYMAS ................
  10 ) PASKOLOS TRUKMĖ ..................
  Ar jums reikia paskolos ?
  Kontaktai El.paštas: carloskumerloanfinance@hotmail.com

  LINK Finance Limited
  AČIŪ ,
  Carlos

  dennison, 2014-06-18
  Ar jums reikia skubiai paskolos išspręsti savo finansinius poreikius? siūlome paskolų svyruoja nuo 5,000.00 250,000,000.00 Max, mes esame patikimas, efektyvus, greitas ir dinamiškas, nėra kredito patikrinimus ir siūlo 100% garantuotas užsienio paskolas per visus laikotarpius čia. Mes taip pat suteikti paskolą eurais sterlingų ir JAV dolerio keitimo kursas nuo visų paskolų yra 2%, jei esate suinteresuoti grįžti į mus elektroniniu Jose Dennison 007@gmail.com.with šią informaciją: Jūsų vardas: Šalis: Miestas: Adresas: Reikalaujamas dydis: laikas trukmė: Amžius: Lytis: Pareigos: Kontaktinis telefonas: Ačiū.

  Rašyti komentarą

  busy
   

       nesciuju-parduotuve-kaune-vilniuje.jpg

  neutral_banner_05_21.png

  cutisan_170x170_png.png

   

  lavi_zaislaiirknygos_logo.jpg

    mezgimo-zonai.jpg

     pagaminta_namie170px.png

   rimone1_170x170.jpg

  rimone2_170x170.jpg

   rimone3_170x170.jpg

  zindyk1.lt.logo.jpg

  Nauji ir naudoti kompiuteriai www.gigasiste.lt

   

   
  www.manosvetaine.lt