Į pradžią

Sveika vaikystė ir žuvų taukai

acidolac_meskiukas.jpg

Naujas lavinamasis darželis Kaune

banner1_jovita.jpg

elgon-refibra.png 

figurela-logo.gif

   fotobalionelis-nuotr-visam-.jpg
 
ikimpokyklinis.jpg
Žindymo mokykla
   
Visi žinome, kad mamos pienas vaikučiui – pats geriausias maistas. Jei norite žindyti tiek, kiek pataria gydytojai (bent iki metų), Jums tikrai pravers šie patarimai.
Komentarai (5)Add Comment

Inesa, 2013-01-15
Ar gali speneliai uzsikimsi? Jei taip, kas yra daroma tokiu atveju?

ingrida, 2013-05-25
mano mazylis neima krutines tik is buteliuko valgo nebezinau ka daryt kaip vel ji pripratint prie krutines. laukiu jusu patarimu

Natalija, 2014-01-21
Jei duosite vaikui buteliuka, jis nenores imti kruties, nes zysti is buteliuko jam nereikia jokiu pastangu, o zysti kruti reikia dirbti, del sios priezasties vaikas ir nebenori imti kruties. Neduokite vaikui buteliuko, jei norite sekmingai maitinti krutimi.

LINA, 2014-02-14
manuo vienoj kruti daugiau pieno kitoj maziau,mums daktere liepe primaitinti misinuku, taip ir darau tai dabar jis kur maziau nenuori imti ka man darit patarkit

James D Payne, 2014-05-02
Gera diena visiems Šioje svetainėje aš noriu paliudyti , kaip aš buvau gelbėjimo ponia valerie morgan Kai man buvo Atplėšia

Aš James D Payne vardu. Aš gyvenu JAV , aš noriu naudoti šią laikmeną įspėti visus paskolos prašytojams turi būti labai atsargūs , nes yra sukčiai everywhere.Few mėnesių atgal aš buvo finansiškai įtempti , o dėl savo nevilties buvau scammed keletą internetinių skolintojų. Aš beveik prarado viltį , kolmano draugas nukreipė mane į labai patikimą skolintojas vadinama ponia Valerie morgan kas paskolinti man $ 10,000 paskolą pagal 8hours be jokio streso .

Jei jums reikia bet kokios rūšies paskolos tik susisiekti su juo elektroniniu paštu ...... valeriefund2@gmail.com aš naudoju šią laikmeną įspėti visus paskolos prašytojams , nes po velnių aš kišamas į šių sukčiavimo skolintojams rankose .

Ir aš nenoriu net mano priešas pro tokį pragarą , kad aš pro į šių sukčiavimo internete skolintojai rankas, aš taip pat noriu, kad man padėti perduoti šią informaciją kitiems , kurie taip pat reikia paskolos , kai jūs taip pat gausite savo paskolą D. valerie morgan , aš meldžiu, kad Dievas turi duoti jam ilgą gyvenimą . Dievas jį laimina amžinai gerų dalykų Jis padarė mano gyvenime.

James D Payne

Rašyti komentarą

busy
 

     nesciuju-parduotuve-kaune-vilniuje.jpg

neutral_banner_05_21.png

cutisan_170x170_png.png

 

lavi_zaislaiirknygos_logo.jpg

  mezgimo-zonai.jpg

   pagaminta_namie170px.png

 rimone1_170x170.jpg

rimone2_170x170.jpg

 rimone3_170x170.jpg

zindyk1.lt.logo.jpg

Nauji ir naudoti kompiuteriai www.gigasiste.lt

 

 
www.manosvetaine.lt